Haber

TGF Başkanı Şeref Eroğlu, Kahramanmaraş TOHM sporcularını ziyaret etti

Türkiye Güreş Federasyonu (TGF) Lideri Onur Eroğlu, beyin sarsıntısı sonrası çalışmalarını Kızılcahamam’da sürdüren Kahramanmaraş TOHM sporcularına moral ziyaretinde bulundu.

Federasyondan yapılan açıklamaya göre, “yüzyılın felaketi” olarak nitelendirilen Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde göreve başlayan Kahramanmaraş TOHM sporcuları, Türkiye şampiyonaları için hazırlıklarını sürdürüyor.

Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar ve Kızılcahamam Gençlik Hizmetleri SporBölge Müdürü Ersan Ünlü ile birlikte sporcuları ziyaret eden Erdem Eroğlu geçmiş olsun dileklerini iletti.

Kızılcahamam’da 26 sporcuyla bir araya gelerek onlara erzak veren Başkan Eroğlu, sporculara yaptığı konuşmada memleketi Kahramanmaraş’ta da depreme yakalandığını ve büyük bir felaket yaşandığını söyledi.

“Büyük bir felaket atlattık, kolay olmadı.” Eroğlu, “Allah bir daha bu acıları göstermesin. Biliyorum gerçekten zor bir durum. Türkiye Güreş Federasyonu olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz ve her türlü desteğiniz için yanınızdayız. Bundan sonra da olmaya devam edeceğiz.” Şimdiye kadar yaptığımızı yapın. Çoban hediyesi olarak sakız sakızı. “Size erzak getirdik. Her zaman olduğu gibi mücadeleye devam edeceğiz. Siz de adapte olacaksınız. Bunların üstesinden birlikte geleceğiz.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu