Haber

Mine Tugay: Hastayım

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan ünlü oyuncu Mine Tugay son olarak Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in rol aldığı Yalı Çakını dizisinde “Defne” karakteri ile yer almıştır.

Dizide kendi görüşünden oldukça uzak olduğu ve estetik yaptırdığı söylenen Mine Tugay, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Ameliyat olmam gerekiyordu”

“Madem herkes konuşmuş ben de konuşayım dedim 🙂 Sevgili arkadaşlar benim bir sağlık sorunum var. Zamanında sol gözümün altından dolgu kaydı ve o bölgede şişlikler ve çökükler oluştuktan sonra birkaç kez ameliyat olmak zorunda kaldım. Zaman zaman kist ameliyatı oldum ve kortizon tedavisi görüyorum.Bazı sahnelerim ne yazık ki şişkinliğine denk geldi.Bunu seyirciye de yansıtmak için bir filtre uygulandı.

Ama estetik bağımlılık noktasına gelen sohbetler. Hayır, o kadar değil. Bu sağlık. Umarım benim yaşadığım sıkıntıyı kimse yaşamaz. Yani tek söylediğim rahat ol, güzelleşiyorum ve moralim yüksek. İyi dileklerini aldım. Şimdiden çok sevgiler. Olayların aslı bilinmeden ortada bu kadar yalan konuşmalar olması gerçekten çok üzücü. Neyse bu akşam bomba gibi bir bölüm var izleyin derim”

kendimle dışarı çıktım

Güzelliği dikkat çeken oyuncu, bu sefer de hasta olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu. Tugay, bir sonraki paylaşımında hasta olsa bile evde oturamayacağını, kendisiyle randevuya çıktığını söylediği bir fotoğraf paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu