Yaşam

RIHANNA İLK KEZ OSCAR’A ADAY OLDU!

Oscar Ödülleri adayları açıklandı! Ancak listede en çok dikkatimizi çeken isimlerden biri de Rihanna oldu. Moda ikonu, tasarımcı, makyaj markası sahibi, müzisyen, oyuncu ve çok daha fazlasının sahibi olan Rihanna, başarı listesine bir öğe daha ekledi. Lady Gaga ve David Byrne gibi inanılmaz müzisyenlerin yer aldığı ‘En İyi Özgün Şarkı’ kategorisinde Rihanna’yı görmek hepimiz için sürpriz oldu.

Yedi Grammy Ödülü kazanan Rihanna, sonunda Oscar Ödülü adaylığı aldı! İlk kez Oscar Ödülleri’ne aday gösterilen Rihanna, “Black Panther: Wakanda” filminde Lady Gaga, Son Lux, Mitski, David Byrne, Dianne Warren gibi isimlerle “Lift Me Up” müziğiyle yarışacak. Sonsuza dek”.

‘Black Panther: Wakanda Forever’ filminin sonunda çıkan ‘Lift Me Up’ filminin müziklerini Tems, Oscar ödüllü Ludwig Göransson, Rihanna ve ‘Wakanda Forever’ yönetmeni Ryan Coogler üstleniyor. Dört yıllık kolon kanseri mücadelesinin ardından yaşamını yitiren Chadwick Boseman’ın anısına hazırlanan müzik, Oscar Ödülleri’nde adaylık yarışında yer alacak. Göransson, “Böylesine harika bir şarkı için Rihanna, Tems ve Ryan Coogler ile işbirliği yaptığım için minnettarım. “Bu şarkının hepimiz için özel bir anlamı var ve sevgili dostumuzun hayatını ve mirasını onurlandırıyoruz. Bu müzikal ve orijinal işbirliğinden daha fazla gurur duyamazdım.”

yesilli-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu