Haber

Konyaspor Yönetimi Olağanüstü Genel Kurul Kararı Aldı

KONYASPOR Kulüp yönetimi büyük bir genel kurul kararı aldığını açıkladı.

konya spor Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, kulüp yönetiminin olağanüstü genel kurul kararı aldığı duyuruldu. Açıklamada, “Konyaspor Spor Kulüp Yönetim Kurulu’nun 17.07.2023 tarih ve 20 sayılı kararı ile Kulübümüzün 1. Harika Genel Kurul Toplantısı aşağıdaki gündem maddelerine göre Selçuklu Belediyesi Kongre Merkezi’nde yapılacak ve çoğunluk sağlanamazsa 2. toplantı ise 8 Ağustos 2023 Salı günü aynı yer ve yerde yapılacak. Zamanında yapılmasına karar verildi.”

Konyaspor yönetiminin gündem maddelerinden bazıları şöyle: -Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Mali tabloların okunması, değerlendirilmesi ve açıklanması, -Teftiş Kurulu Faaliyet Raporunun okunması, değerlendirilmesi ve yayımlanması, bütçenin görüşülmesi, bütçenin modellenmesi veya değiştirilmesi, – Gerektiğinde bütçede değişiklik yapmak üzere İdare Meclisine yetki verilmesi, – Konyaspor Spor Kulübü için gerekli taşınır ve taşınmazların satın alınması, satılması, kiraya verilmesi, mevcut taşınır ve taşınmazların tahsisi, Nakit, kredili mal ve hizmet Spor kulübünün sahip olduğu taşınır ve taşınmaz mallar üzerinde iş ve ortaklık sözleşmesi yapılması veya rehin/ipotek tesisi veya bireysel ve şahsi hak ve yükümlülükler tesis edilmesinin gerekli olması halinde Yönetim Kurulu Kararı ile alımlar, spor kulübünün amacını gerçekleştirmek ve faaliyetlerini yönetmek amacıyla; -Kurulmak, ticari şirket, ticari işletme veya vakıf kurmak veya kurulmuş olanlara katılmak veya ayrılmak için Yönetim Kurulu’nun yetkilerini görüşmek, -Spor kulübü ile ilgili futbol branşının kuruluşu ve şirkete dernek. İdari kurulun yetkilendirilmesinin görüşülmesi,

– Spor kulübü bünyesinde spor branşlarının açılmasına veya kapatılmasına karar vermek üzere Yönetim Kurulu’na yetki verilmesi.

dosemealtihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu