Haber

Bahçeşehir Koleji Basketbol Takımı 2023-2024 sezonunu Giresun’da açacak

İki yıl önce Türkiye’ye FIBA ​​Europe Cup şampiyonluğunu getiren Bahçeşehir Koleji Basketbol Takımı, 2023-2024 sezonunu Giresun’da açacak. Takımın hedefi bu dönemde FIBA ​​Europe Cup’ta şampiyon olmaktır.

Türkiye Basketbol Ligi’nin başlamasına sayılı günler kala Bahçeşehir Koleji Basketbol Takımı, 2023-2024 sezonunu Bahçeşehir Koleji Ordu Giresun Enver Yücel Yerleşkesi’nde açacak. Toplantıda A takım oyuncuları ile altyapı oyuncuları da bir araya gelecek. Yeni transferlerle kadrosunu güçlendiren ve teknik direktörü Sinan Atalay olan grubun hedeflerinin anlatılacağı toplantıya Bahçeşehir Koleji Basketbol Grup Lideri Hüseyin Yücel, Genel Müdür Alpaslan Aydın ve yöneticilerin yanı sıra sporcular da katılacak. oyuncular tanıtılacaktır. Toplantı 16 Ağustos’ta saat 14.30’da başlayacak.

KUPAYI TÜRKİYE’YE TAŞIYORLAR

“Kızıl Ejderler” olarak anılan Bahçeşehir Koleji Basketbol Takımı, 2021-2022 döneminde FIBA ​​Europe Cup’ta namağlup şampiyon olarak Türkiye’ye erkekler basketbolda 7. Avrupa Şampiyonası’nı kazandırdı. Bu yıl İstanbul’dan 8, İzmir’den 4 ve Ankara’dan 1 olmak üzere toplam 13 basketbolcu ile İzmir’den 2 ve İstanbul’dan 1 teknik grup çalışanı milli takımlardan davet aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu